Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Dolejší
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
379
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
16.04. [AL119]
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
12 branek
10.04. [AL111]
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
3 branek
01.04. [AL106]
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
6 branek
26.03. [AL100]
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
8 branek
20.03. [AL093]
Zruč n.S. - D.Králové
35 : 29
12 branek
04.03. [AL089]
Úvaly - Zruč n.S.
25 : 34
8 branek
19.02. [AL078]
Jablonec - Zruč n.S.
31 : 27
2 branek
18.02. [AL067]
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
12 branek
28.11. [AL053]
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
7 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
10 branek
09.11. [AL040]
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
9 branek
06.11. [AL034]
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
8 branek
23.10. [AL027]
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
6 branek
17.10. [AL023]
Zruč n.S. - Úvaly
29 : 20
8 branek
09.10. [AL014]
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
17 branek
02.10. [AL012]
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
5 branek
26.09. [AL001]
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
8 branek
Žákovská liga starších žáků
06.03. [AO137]
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
10 branek
06.03. [AO135]
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6 branek
06.03. [AO131]
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
7 branek
06.03. [AO129]
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
1 branek
06.03. [AO126]
Zubří A - Zruč n.S.
21 : 10
3 branek
12.02. [AO123]
Strakonice A - Zruč n.S.
22 : 23
12 branek
12.02. [AO121]
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
7 branek
12.02. [AO120]
Zruč n.S. - Telnice
23 : 20
7 branek
22.01. [AO078]
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
11 branek
22.01. [AO076]
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
6 branek
22.01. [AO074]
Rožnov p/R - Zruč n.S.
12 : 24
7 branek
22.01. [AO072]
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
9 branek
12.12. [AO015]
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
5 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.