Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
David Pola
Post
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
20
Starty
1.liga starších dorostenců
30.04. [AG123]
Kopřivnice - Karviná
27 : 32
1 branek
16.04. [AG119]
Dukla - Kopřivnice
30 : 31
2 branek
09.04. [AG110]
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
2 branek
02.04. [AG108]
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
1 branek
19.03. [AG096]
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
0 branek
04.03. [AG086]
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
1 branek
19.02. [AG075]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
1 branek
12.02. [AG070]
Kopřivnice - Jičín
27 : 34
1 branek
11.12. [AG064]
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
4 branek
05.12. [AG057]
Karviná - Kopřivnice
38 : 31
0 branek
27.11. [AG053]
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
2 branek
24.11. [AG083]
Talent Plzeň - Kopřivnice
34 : 27
1 branek
21.11. [AG044]
Zubří - Kopřivnice
17 : 26
3 branek
13.11. [AG042]
Kopřivnice - Náchod
29 : 21
0 branek
24.10. [AG030]
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
1 branek
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.