Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michaela Matulová
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
25
Starty
1.liga mladších dorostenek M
01.05. [AX116]
Otrokovice - Karviná
33 : 24
1 branek
16.04. [AX114]
V. Meziříčí - Otrokovice
21 : 36
0 branek
03.04. [AX102]
Otrokovice - Bohunice
23 : 23
0 branek
20.03. [AX092]
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
1 branek
13.03. [AX070]
Zábřeh - Otrokovice
18 : 27
0 branek
12.03. [AX089]
Otrokovice - Kunovice
39 : 12
4 branek
26.02. [AX076]
Otrokovice - Poruba
28 : 26
0 branek
13.02. [AX063]
Olomouc - Otrokovice
36 : 20
2 branek
13.11. [AX050]
Karviná - Otrokovice
21 : 35
1 branek
28.10. [AX037]
Otrokovice - Zlín
24 : 31
0 branek
23.10. [AX036]
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
1 branek
17.10. [AX026]
Otrokovice - Veselí n.M.
19 : 12
1 branek
09.10. [AX023]
Kunovice - Otrokovice
14 : 38
5 branek
19.09. [AX010]
Poruba - Otrokovice
24 : 33
3 branek
12.09. [AX004]
Otrokovice - Zábřeh
27 : 24
6 branek
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
video
online
Talent A - Dukla 6
19 : 11
video
online
Lovosice A - Strakonice A
14 : 20
video
online
Č.Budějovice A - Talent A
14 : 34
video
online
Dukla 6 - Lovosice A
16 : 20
video
online
Strakonice A - Talent A
11 : 21
video
online
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
video
online
Talent A - Lovosice A
25 : 17
video
online
Dukla 6 - Strakonice A
19 : 20
video
online
Lovosice A - Č.Budějovice A
33 : 17
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.