Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Filip Sléha
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
30
Starty
1.liga mužů
15.05. [AB078]
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
0 branek
07.05. [AB132]
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
1 branek
30.04. [AB122]
Náchod - Litovel
22 : 20
3 branek
16.04. [AB119]
Litovel - Chodov
24 : 24
0 branek
10.04. [AB111]
N.Veselí - Litovel
25 : 24
0 branek
02.04. [AB106]
Litovel - Ostrava
26 : 26
0 branek
26.03. [AB100]
Košutka - Litovel
24 : 23
2 branek
19.03. [AB093]
Litovel - Dvůr Králové
28 : 26
1 branek
06.03. [AB089]
Jičín "B" - Litovel
24 : 19
0 branek
26.02. [AB080]
Litovel - Šumperk
30 : 25
0 branek
13.02. [AB067]
Kostelec n.H. - Litovel
21 : 27
0 branek
04.12. [AB056]
Litovel - Náchod
28 : 18
0 branek
28.11. [AB053]
Chodov - Litovel
33 : 27
0 branek
20.11. [AB045]
Litovel - N.Veselí
33 : 26
1 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
2 branek
06.11. [AB034]
Litovel - Košutka
29 : 26
1 branek
23.10. [AB027]
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
0 branek
16.10. [AB023]
Litovel - Jičín "B"
26 : 18
0 branek
10.10. [AB014]
Šumperk - Litovel
25 : 20
0 branek
02.10. [AB012]
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
0 branek
25.09. [AB001]
Litovel - Kostelec n.H.
34 : 26
0 branek
Český pohár mužů
17.11. [AN069]
Litovel - Třeboň
21 : 27
0 branek
28.09. [AN065]
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
1 branek
18.09. [AN042]
Sokolnice - Litovel
20 : 41
0 branek
Středomoravská liga muži
10.06. [OA124]
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 28
0 branek
28.05. [OA117]
Tatran Litovel B - Žeravice
30 : 20
0 branek
27.05. [OA130]
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
1 branek
21.05. [OA113]
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 33
2 branek
14.05. [OA104]
Tatran Litovel B - Uničov
23 : 20
2 branek
16.04. [OA090]
Tatran Litovel B - Dřevohostice
33 : 25
3 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.