Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Eliška Horečková
Post
Mateřský klub
TJ Spartak Třebíč
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
37
Starty
W.H.I.L.
22.05. [AP213]
J.Hradec - Most
27 : 30
1 branek
21.05. [AP211]
Poruba - J.Hradec
27 : 28
1 branek
14.05. [AP209]
J.Hradec - Písek
29 : 41
2 branek
11.05. [AP207]
Most - J.Hradec
31 : 24
0 branek
07.05. [AP205]
J.Hradec - Poruba
27 : 28
0 branek
30.04. [AP203]
Písek - J.Hradec
38 : 24
1 branek
09.04. [AP182]
Bratislava - J.Hradec
24 : 20
3 branek
02.04. [AP169]
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
2 branek
26.03. [AP168]
J.Hradec - Bánovce n.B.
20 : 30
0 branek
19.03. [AP156]
Poruba - J.Hradec
24 : 22
2 branek
12.03. [AP153]
J.Hradec - Slavia
19 : 31
0 branek
05.03. [AP143]
Šaľa - J.Hradec
36 : 24
2 branek
26.02. [AP138]
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 23
1 branek
19.02. [AP130]
Most - J.Hradec
30 : 20
0 branek
16.02. [AP123]
J.Hradec - Písek
27 : 28
4 branek
05.02. [AP117]
Trenčín - J.Hradec
34 : 17
0 branek
29.01. [AP108]
J.Hradec - Zlín
20 : 28
0 branek
22.01. [AP104]
Michalovce - J.Hradec
27 : 19
0 branek
15.01. [AP093]
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
2 branek
08.01. [AP091]
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
1 branek
17.11. [AP078]
Olomouc - J.Hradec
43 : 18
0 branek
15.11. [AP077]
Bánovce n.B. - J.Hradec
35 : 13
0 branek
06.11. [AP065]
J.Hradec - Poruba
23 : 29
2 branek
31.10. [AP062]
Slavia - J.Hradec
35 : 17
0 branek
27.10. [AP052]
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
0 branek
23.10. [AP047]
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
0 branek
16.10. [AP039]
J.Hradec - Most
21 : 24
0 branek
09.10. [AP032]
Písek - J.Hradec
33 : 24
2 branek
02.10. [AP026]
J.Hradec - Trenčín
26 : 28
3 branek
19.09. [AP017]
Zlín - J.Hradec
39 : 23
3 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.