Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Gottfried
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
236
Starty
1.liga mužů
04.12. [AB056]
Litovel - Náchod
28 : 18
0 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
0 branek
2.liga starších dorostenců M
07.05. [AI132]
Litovel - Luhačovice
41 : 25
3 branek
30.04. [AI122]
Hranice - Litovel
34 : 26
3 branek
16.04. [AI119]
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
4 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
6 branek
02.04. [AI106]
Litovel - Vsetín
40 : 23
5 branek
26.03. [AI100]
Zlín - Litovel
23 : 21
8 branek
19.03. [AI093]
Litovel - Rožnov p/R
31 : 30
9 branek
05.03. [AI089]
Maloměřice - Litovel
20 : 30
5 branek
26.02. [AI080]
Litovel - Prostějov
33 : 30
12 branek
19.02. [AI078]
Olomouc - Litovel
34 : 41
6 branek
13.02. [AI067]
Přerov - Litovel
26 : 37
2 branek
12.12. [AI066]
Luhačovice - Litovel
30 : 40
5 branek
04.12. [AI056]
Litovel - Hranice
29 : 34
8 branek
28.11. [AI053]
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
9 branek
20.11. [AI045]
Litovel - Polanka
35 : 25
10 branek
13.11. [AI040]
Vsetín - Litovel
28 : 39
8 branek
06.11. [AI034]
Litovel - Zlín
36 : 30
12 branek
16.10. [AI023]
Litovel - Maloměřice
33 : 26
3 branek
10.10. [AI014]
Prostějov - Litovel
37 : 41
12 branek
02.10. [AI012]
Litovel - Olomouc
41 : 28
11 branek
25.09. [AI001]
Litovel - Přerov
25 : 19
9 branek
Středomoravská liga muži
28.05. [OA117]
Tatran Litovel B - Žeravice
30 : 20
6 branek
27.05. [OA130]
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
5 branek
21.05. [OA113]
Droždín - Tatran Litovel B
30 : 33
9 branek
14.05. [OA104]
Tatran Litovel B - Uničov
23 : 20
3 branek
01.05. [OA091]
Senice - Tatran Litovel B
12 : 21
2 branek
16.04. [OA090]
Tatran Litovel B - Dřevohostice
33 : 25
5 branek
10.04. [OA080]
Bystřice "B" - Tatran Litovel B
30 : 26
6 branek
Další
Předchozí kola
6.kolo-semifinále - výsledky
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.