Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
David Šůstek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
100
Starty
Extraliga
20.05. [AA156]
Plzeň - Dukla
29 : 30
0 branek
14.05. [AA151]
Dukla - Hranice
25 : 14
0 branek
07.05. [AA150]
Dukla - Karviná
28 : 23
0 branek
30.04. [AA146]
Dukla - Lovosice
32 : 31
1 branek
16.04. [AA141]
Dukla - Plzeň
27 : 23
1 branek
10.04. [AA136]
Hranice - Dukla
23 : 27
0 branek
03.04. [AA135]
Karviná - Dukla
26 : 25
1 branek
26.02. [AA113]
Dukla - Třeboň
24 : 17
0 branek
20.02. [AA105]
Hranice - Dukla
33 : 31
0 branek
12.02. [AA100]
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 29
0 branek
05.02. [AA094]
Jičín - Dukla
18 : 24
0 branek
11.12. [AA087]
Dukla - Kopřivnice
34 : 24
4 branek
04.12. [AA083]
Lovosice - Dukla
31 : 28
0 branek
24.11. [AA074]
Dukla - Karviná
32 : 28
0 branek
21.11. [AA072]
Zubří - Dukla
24 : 26
0 branek
13.11. [AA061]
Dukla - Přerov
44 : 26
1 branek
23.10. [AA047]
Třeboň - Dukla
22 : 35
1 branek
20.10. [AA006]
Dukla - Zubří
34 : 27
0 branek
17.10. [AA039]
Dukla - Hranice
24 : 26
1 branek
13.10. [AA034]
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 28
0 branek
06.10. [AA028]
Dukla - Jičín
30 : 21
1 branek
30.09. [AA021]
Kopřivnice - Dukla
20 : 33
2 branek
25.09. [AA017]
Dukla - Lovosice
30 : 25
0 branek
19.09. [AA008]
Karviná - Dukla
30 : 20
3 branek
1.liga mužů
01.05. [AB124]
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
5 branek
10.04. [AB111]
N.Veselí - Litovel
25 : 24
3 branek
26.03. [AB098]
N.Veselí - Náchod
28 : 27
5 branek
06.03. [AB085]
N.Veselí - Kostelec n.H.
27 : 30
2 branek
27.02. [AB084]
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
3 branek
19.02. [AB074]
Košutka - N.Veselí
37 : 32
4 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.