Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Roman Bláha
Post
pravá spojka
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
36
Starty
1.liga mužů
10.05. [AB118]
Karviná jun. - N.Veselí
25 : 22
1 branek
08.05. [AB129]
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
1 branek
01.05. [AB124]
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
1 branek
10.04. [AB111]
N.Veselí - Litovel
25 : 24
1 branek
03.04. [AB107]
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
0 branek
26.03. [AB098]
N.Veselí - Náchod
28 : 27
2 branek
19.03. [AB096]
Chodov - N.Veselí
30 : 23
0 branek
06.03. [AB085]
N.Veselí - Kostelec n.H.
27 : 30
3 branek
27.02. [AB084]
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
0 branek
19.02. [AB074]
Košutka - N.Veselí
37 : 32
0 branek
13.02. [AB071]
N.Veselí - Dvůr Králové
33 : 29
0 branek
12.12. [AB063]
N.Veselí - Jičín "B"
28 : 23
3 branek
05.12. [AB058]
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
3 branek
28.11. [AB052]
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
2 branek
20.11. [AB045]
Litovel - N.Veselí
33 : 26
5 branek
14.11. [AB041]
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
1 branek
06.11. [AB032]
Náchod - N.Veselí
30 : 31
4 branek
24.10. [AB030]
N.Veselí - Chodov
23 : 24
0 branek
17.10. [AB019]
Kostelec n.H. - N.Veselí
31 : 30
1 branek
10.10. [AB018]
N.Veselí - Ostrava
33 : 26
2 branek
03.10. [AB008]
N.Veselí - Košutka
25 : 28
3 branek
25.09. [AB005]
Dvůr Králové - N.Veselí
29 : 23
0 branek
Český pohár mužů
18.09. [AN038]
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
3 branek
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.