Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Douda
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
141
Starty
1.liga starších dorostenců
07.05. [AG132]
Dukla - Zubří
34 : 43
1 branek
01.05. [AG121]
Zubří - Bohunice
45 : 31
5 branek
17.04. [AG120]
Zubří - Náchod
46 : 24
4 branek
09.04. [AG110]
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
1 branek
03.04. [AG107]
Zubří - N.Veselí
40 : 28
4 branek
27.03. [AG099]
Ostrava - Zubří
31 : 36
5 branek
23.03. [AG081]
Zubří - Jičín
30 : 36
5 branek
20.03. [AG094]
Zubří - Talent Plzeň
30 : 41
5 branek
05.03. [AG088]
Frýdek-Místek - Zubří
33 : 29
1 branek
03.03. [AG077]
Třeboň - Zubří
28 : 38
4 branek
13.02. [AG068]
Zubří - Karviná
23 : 38
4 branek
04.12. [AG055]
Bohunice - Zubří
26 : 35
5 branek
27.11. [AG054]
Náchod - Zubří
21 : 30
2 branek
14.11. [AG041]
N.Veselí - Zubří
38 : 31
1 branek
03.10. [AG011]
Zubří - Třeboň
27 : 22
0 branek
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
28.05. [AJK003]
Dukla - Zubří
29 : 34
7 branek
22.05. [AJK001]
Zubří - Dukla
34 : 31
4 branek
1.liga mladších dorostenců M
01.05. [AK121]
Zubří - Brno
32 : 21
2 branek
17.04. [AK120]
Zubří - Hranice
35 : 20
3 branek
09.04. [AK110]
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
1 branek
03.04. [AK107]
Zubří - N.Veselí
38 : 25
8 branek
27.03. [AK099]
Ostrava - Zubří
31 : 36
5 branek
20.03. [AK094]
Zubří - Zlín
42 : 24
12 branek
05.03. [AK088]
Frýdek-Místek - Zubří
31 : 31
4 branek
13.02. [AK068]
Zubří - Karviná
28 : 25
2 branek
04.12. [AK055]
Brno - Zubří
31 : 44
6 branek
28.11. [AK054]
Hranice - Zubří
25 : 43
3 branek
21.11. [AK044]
Zubří - Kopřivnice
30 : 30
0 branek
14.11. [AK041]
N.Veselí - Zubří
14 : 32
4 branek
07.11. [AK033]
Zubří - Ostrava
43 : 29
12 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.