Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Šimůnek
Post
Mateřský klub
Dukla Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
43
Počet branek
120
Starty
2.liga mužů SVČ
07.05. [AD132]
Dukla jun. - Louny
34 : 30
2 branek
30.04. [AD122]
Náchod "B" - Dukla jun.
29 : 34
1 branek
19.03. [AD093]
Dukla jun. - Ml. Boleslav
28 : 28
7 branek
26.02. [AD080]
Dukla jun. - Most
38 : 14
0 branek
19.02. [AD078]
Jablonec - Dukla jun.
31 : 30
0 branek
04.12. [AD056]
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
2 branek
25.11. [AD053]
S.Vršovice - Dukla jun.
23 : 29
1 branek
21.11. [AD045]
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
3 branek
06.11. [AD034]
Dukla jun. - TJ Sokol Bělá
32 : 15
3 branek
24.10. [AD027]
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
3 branek
16.10. [AD023]
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
0 branek
09.10. [AD014]
Most - Dukla jun.
25 : 37
0 branek
02.10. [AD012]
Dukla jun. - Jablonec
26 : 16
0 branek
1.liga starších dorostenců
07.05. [AG132]
Dukla - Zubří
34 : 43
6 branek
30.04. [AG122]
Náchod - Dukla
26 : 30
7 branek
10.04. [AG111]
N.Veselí - Dukla
28 : 29
5 branek
02.04. [AG106]
Dukla - Ostrava
26 : 20
6 branek
27.03. [AG100]
Talent Plzeň - Dukla
33 : 31
5 branek
19.03. [AG093]
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 25
3 branek
26.02. [AG080]
Dukla - Třeboň
47 : 25
4 branek
20.02. [AG078]
Karviná - Dukla
41 : 39
5 branek
12.02. [AG067]
Bohunice - Dukla
32 : 28
4 branek
04.12. [AG056]
Dukla - Náchod
24 : 24
0 branek
27.11. [AG053]
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
5 branek
21.11. [AG045]
Dukla - N.Veselí
32 : 21
6 branek
20.11. [AG066]
Zubří - Dukla
25 : 26
3 branek
14.11. [AG040]
Ostrava - Dukla
28 : 28
0 branek
06.11. [AG034]
Dukla - Talent Plzeň
25 : 26
1 branek
23.10. [AG027]
Frýdek-Místek - Dukla
24 : 24
0 branek
15.10. [AG023]
Dukla - Jičín
32 : 36
1 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.