Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Agáta Romanczinová
Post
pravá spojka
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
58
Starty
W.H.I.L.
25.05. [AP197]
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
0 branek
22.05. [AP196]
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
1 branek
21.05. [AP195]
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
0 branek
15.05. [AP194]
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
3 branek
14.05. [AP193]
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
2 branek
07.05. [AP187]
Olomouc - Slavia
33 : 36
4 branek
01.05. [AP185]
Slavia - Olomouc
26 : 21
3 branek
30.04. [AP183]
Slavia - Olomouc
30 : 22
3 branek
09.04. [AP179]
Zlín - Slavia
31 : 23
1 branek
28.03. [AP172]
Michalovce - Slavia
29 : 26
5 branek
27.03. [AP166]
Partizánske - Slavia
22 : 31
2 branek
20.03. [AP157]
Slavia - Bratislava
35 : 23
4 branek
12.03. [AP153]
J.Hradec - Slavia
19 : 31
0 branek
06.03. [AP142]
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
1 branek
03.03. [AP114]
Veselí n.M. - Slavia
20 : 27
1 branek
26.02. [AP140]
Poruba - Slavia
21 : 33
3 branek
20.02. [AP127]
Slavia - Olomouc
33 : 25
2 branek
13.02. [AP126]
Slavia - Šaľa
31 : 23
1 branek
29.01. [AP111]
Slavia - Most
38 : 28
4 branek
22.01. [AP101]
Písek - Slavia
23 : 29
2 branek
16.01. [AP096]
Slavia - Trenčín
37 : 26
2 branek
09.01. [AP088]
Slavia - Zlín
31 : 20
5 branek
21.11. [AP081]
Slavia - Michalovce
28 : 31
0 branek
17.11. [AP075]
Slavia - Partizánske
33 : 21
1 branek
06.11. [AP066]
Bratislava - Slavia
25 : 27
1 branek
31.10. [AP062]
Slavia - J.Hradec
35 : 17
2 branek
27.10. [AP051]
Bánovce n.B. - Slavia
29 : 35
0 branek
23.10. [AP049]
Slavia - Poruba
30 : 26
0 branek
16.10. [AP036]
Olomouc - Slavia
25 : 29
0 branek
08.10. [AP035]
Šaľa - Slavia
23 : 29
0 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.