Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radek Hovorka
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
49
Starty
2.liga mužů SVČ
30.04. [AD121]
Louny - Kolín
36 : 30
2 branek
16.04. [AD115]
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
0 branek
09.04. [AD109]
Náchod "B" - Kolín
21 : 24
1 branek
19.03. [AD091]
Kolín - Most
22 : 21
0 branek
06.03. [AD085]
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
1 branek
26.02. [AD079]
Kolín - Jablonec
26 : 25
1 branek
20.02. [AD073]
Ústí n.L. - Kolín
29 : 19
1 branek
12.02. [AD067]
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
0 branek
11.12. [AD061]
TJ Sokol Bělá - Kolín
30 : 27
3 branek
04.12. [AD055]
Kolín - Louny
23 : 28
1 branek
27.11. [AD049]
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
0 branek
20.11. [AD043]
Kolín - Náchod "B"
31 : 14
3 branek
16.10. [AD019]
Kolín - 1.HC Pardubice
25 : 21
0 branek
25.09. [AD001]
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
0 branek
Český pohár mužů
05.09. [AN013]
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
1 branek
Společná regionální liga
28.05. [CR053]
Zruč n.S. - Kutná Hora
30 : 30
2 branek
22.05. [CR052]
Slavia A - Kutná Hora
24 : 21
1 branek
15.05. [CR046]
Kutná Hora - Wendy Mělník
32 : 23
5 branek
08.05. [CR044]
Kutná Hora - L.Vršovice A
31 : 20
3 branek
01.05. [CR039]
Kutná Hora - Sokol Úvaly
25 : 18
3 branek
17.04. [CR034]
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
20 : 26
2 branek
10.04. [CR031]
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
25 : 38
4 branek
05.11. [CR011]
Sokol Úvaly - Kutná Hora
25 : 32
3 branek
24.10. [CR026]
Wendy Mělník - Kutná Hora
30 : 39
5 branek
17.10. [CR024]
Kutná Hora - Slavia A
24 : 25
1 branek
10.10. [CR017]
Kutná Hora - Zruč n.S.
31 : 23
1 branek
03.10. [CR016]
L.Vršovice A - Kutná Hora
24 : 30
0 branek
19.09. [CR007]
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
23 : 22
3 branek
11.09. [CR002]
Libčice n. Vlt. - Kutná Hora
24 : 28
2 branek
Další
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
video
online
Zubří - Dukla
34 : 31
video
online
Dukla - Zubří
29 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
20
Michal Kasal
HC Zubří
16
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
5
Jan Havelka
HBC Jičín
3
Radomír Válek
HC Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
6
Lukáš Václav
HC Zubří
6
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.