Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Štěpánek
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
75
Starty
1.liga mužů
07.05. [AB128]
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
1 branek
30.04. [AB125]
Ostrava - Jičín "B"
28 : 29
4 branek
17.04. [AB117]
Šumperk - Ostrava
25 : 22
3 branek
10.04. [AB112]
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
2 branek
02.04. [AB106]
Litovel - Ostrava
26 : 26
6 branek
27.03. [AB099]
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
3 branek
19.03. [AB095]
Náchod - Ostrava
27 : 22
1 branek
06.03. [AB086]
Ostrava - Chodov
20 : 20
4 branek
20.02. [AB073]
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
6 branek
12.02. [AB072]
Ostrava - Košutka
33 : 26
9 branek
05.12. [AB059]
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
7 branek
28.11. [AB051]
Ostrava - Šumperk
27 : 30
2 branek
21.11. [AB046]
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
2 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
3 branek
30.10. [AB062]
Ostrava - Dvůr Králové
28 : 23
4 branek
24.10. [AB029]
Ostrava - Náchod
22 : 23
4 branek
10.10. [AB018]
N.Veselí - Ostrava
33 : 26
1 branek
03.10. [AB007]
Kostelec n.H. - Ostrava
29 : 26
3 branek
25.09. [AB006]
Košutka - Ostrava
32 : 29
10 branek
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.