Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Tiller
Post
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
129
Starty
1.liga mužů
07.05. [AB132]
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
6 branek
01.05. [AB121]
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
38 : 35
5 branek
17.04. [AB120]
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
2 branek
10.04. [AB110]
Chodov - Bystřice p.H.
30 : 28
1 branek
03.04. [AB107]
Bystřice p.H. - N.Veselí
28 : 29
0 branek
27.03. [AB099]
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
6 branek
20.03. [AB094]
Bystřice p.H. - Košutka
42 : 20
7 branek
16.03. [AB068]
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
4 branek
05.03. [AB088]
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
26 : 28
6 branek
27.02. [AB081]
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 28
2 branek
20.02. [AB077]
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
2 branek
2.liga mužů JM
06.11. [AE034]
V. Meziříčí - Zlín
33 : 31
3 branek
24.10. [AE028]
Zlín - Bohunice
34 : 20
5 branek
16.10. [AE021]
Ivančice - Zlín
18 : 18
1 branek
10.10. [AE017]
Zlín - Hustopeče
28 : 28
6 branek
03.10. [AE008]
Sokolnice - Zlín
28 : 38
2 branek
26.09. [AE006]
Zlín - Telnice
47 : 35
5 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN059]
Zlín - Přerov
28 : 29
4 branek
19.09. [AN048]
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
5 branek
05.09. [AN027]
Droždín - Zlín
24 : 26
1 branek
Středomoravská liga muži
11.06. [OA067]
Senice - Bystřice "B"
26 : 23
7 branek
04.06. [OA122]
Zlín B - Bystřice "B"
31 : 23
7 branek
29.05. [OA119]
Bystřice "B" - Kostelec B
31 : 29
10 branek
21.05. [OA111]
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
32 : 33
12 branek
15.05. [OA106]
Bystřice "B" - Žeravice
31 : 23
7 branek
01.05. [OA093]
Bystřice "B" - Uničov
28 : 28
7 branek
16.04. [OA089]
U.Hradiště - Bystřice "B"
23 : 22
6 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.