Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Tomáš Hrubý
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
18
Starty
2.liga mužů SVČ
10.04. [AD111]
1.HC Pardubice - Dukla jun.
32 : 32
0 branek
02.04. [AD107]
Louny - 1.HC Pardubice
35 : 27
1 branek
27.03. [AD098]
1.HC Pardubice - Náchod "B"
30 : 23
1 branek
13.03. [AD118]
Jablonec - 1.HC Pardubice
24 : 19
0 branek
06.03. [AD085]
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
0 branek
19.02. [AD074]
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
1 branek
12.12. [AD063]
1.HC Pardubice - Chomutov
33 : 20
0 branek
05.12. [AD058]
Most - 1.HC Pardubice
30 : 28
1 branek
28.11. [AD052]
1.HC Pardubice - Jablonec
26 : 28
0 branek
21.11. [AD045]
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
1 branek
14.11. [AD041]
1.HC Pardubice - Louny
24 : 33
2 branek
06.11. [AD032]
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
26 : 21
1 branek
24.10. [AD030]
1.HC Pardubice - S.Vršovice
25 : 17
2 branek
16.10. [AD019]
Kolín - 1.HC Pardubice
25 : 21
0 branek
10.10. [AD018]
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
30 : 30
1 branek
03.10. [AD008]
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
27 : 20
0 branek
26.09. [AD005]
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
26 : 31
0 branek
Český pohár mužů
19.09. [AN040]
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
0 branek
04.09. [AN016]
H.Brod - 1.HC Pardubice
14 : 22
0 branek
Oblastní přebor - muži
07.11. [IA010]
1.HC Pardubice "B" - Turnov
17 : 20
1 branek
23.10. [IA007]
1.HC Pardubice "B" - D.Králové B
26 : 25
1 branek
17.10. [IA006]
Hr.Králové - 1.HC Pardubice "B"
26 : 24
2 branek
12.09. [IA002]
1.HC Pardubice "B" - Ž. Brod
21 : 20
3 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.