Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Boris Aspridis
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
187
Starty
Extraliga
01.06. [AA192]
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
1 branek
28.05. [AA187]
Kopřivnice - Brno
34 : 24
6 branek
21.05. [AA186]
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
9 branek
14.05. [AA182]
Třeboň - Kopřivnice
24 : 20
1 branek
08.05. [AA179]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
2 branek
29.04. [AA177]
Kopřivnice - Jičín
35 : 24
2 branek
23.04. [AA172]
Brno - Kopřivnice
40 : 31
0 branek
17.04. [AA171]
Přerov - Kopřivnice
34 : 27
4 branek
09.04. [AA167]
Kopřivnice - Třeboň
28 : 22
6 branek
02.04. [AA164]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
27 : 24
0 branek
27.03. [AA131]
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
5 branek
11.03. [AA098]
Karviná - Kopřivnice
29 : 17
1 branek
05.03. [AA120]
Jičín - Kopřivnice
33 : 26
0 branek
26.02. [AA109]
Kopřivnice - Přerov
30 : 35
7 branek
19.02. [AA108]
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
3 branek
05.02. [AA095]
Kopřivnice - Zubří
25 : 28
4 branek
11.12. [AA087]
Dukla - Kopřivnice
34 : 24
4 branek
04.12. [AA082]
Kopřivnice - Brno
26 : 25
4 branek
24.11. [AA076]
Plzeň - Kopřivnice
32 : 25
8 branek
20.11. [AA069]
Kopřivnice - Třeboň
29 : 31
2 branek
13.11. [AA065]
Kopřivnice - Hranice
28 : 27
1 branek
10.11. [AA056]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
1 branek
06.11. [AA054]
Kopřivnice - Jičín
25 : 25
1 branek
24.10. [AA043]
Přerov - Kopřivnice
25 : 30
1 branek
16.10. [AA042]
Lovosice - Kopřivnice
33 : 24
3 branek
13.10. [AA032]
Kopřivnice - Karviná
27 : 33
1 branek
06.10. [AA029]
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
1 branek
30.09. [AA021]
Kopřivnice - Dukla
20 : 33
4 branek
25.09. [AA016]
Brno - Kopřivnice
40 : 23
3 branek
18.09. [AA010]
Kopřivnice - Plzeň
30 : 34
0 branek
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.