Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Gogolák
Post
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1984
Výška
182 cm
Váha
75 kg
Počet startů
28
Počet branek
44
Starty
1.liga mužů
07.05. [AB128]
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
2 branek
30.04. [AB126]
Košutka - Dvůr Králové
31 : 28
0 branek
17.04. [AB115]
Kostelec n.H. - Dvůr Králové
20 : 30
2 branek
09.04. [AB114]
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
0 branek
03.04. [AB104]
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
0 branek
26.03. [AB101]
Dvůr Králové - Karviná jun.
21 : 17
0 branek
19.03. [AB093]
Litovel - Dvůr Králové
28 : 26
1 branek
05.03. [AB088]
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
26 : 28
0 branek
26.02. [AB082]
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
0 branek
19.02. [AB075]
Dvůr Králové - Chodov
28 : 27
0 branek
13.02. [AB071]
N.Veselí - Dvůr Králové
33 : 29
0 branek
04.12. [AB060]
Dvůr Králové - Košutka
29 : 28
0 branek
27.11. [AB049]
Dvůr Králové - Kostelec n.H.
31 : 28
0 branek
21.11. [AB048]
Jičín "B" - Dvůr Králové
30 : 25
0 branek
14.11. [AB038]
Dvůr Králové - Šumperk
26 : 29
1 branek
07.11. [AB035]
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
5 branek
16.10. [AB022]
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
43 : 29
0 branek
03.10. [AB009]
Chodov - Dvůr Králové
26 : 23
0 branek
Český pohár mužů
19.09. [AN032]
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
0 branek
Oblastní přebor - muži
04.06. [IA029]
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
4 branek
27.05. [IA025]
D.Králové B - Hr.Králové
26 : 23
2 branek
21.05. [IA023]
Ž. Brod - D.Králové B
19 : 27
5 branek
14.05. [IA021]
Turnov - D.Králové B
14 : 24
4 branek
08.05. [IA020]
D.Králové B - 1.HC Pardubice "B"
17 : 25
1 branek
04.12. [IA015]
D.Králové B - Ž. Brod
29 : 25
6 branek
27.11. [IA014]
D.Králové B - Ledeč n. S. "B"
28 : 23
3 branek
07.11. [IA011]
Hr.Králové - D.Králové B
26 : 18
1 branek
16.10. [IA005]
D.Králové B - Turnov
32 : 21
7 branek
Další
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.