Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Karel Fišer
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1982
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
88
Starty
2.liga mužů JM
07.05. [AE127]
H.Brod - Zlín
30 : 29
6 branek
30.04. [AE126]
Zlín - Juliánov
39 : 27
3 branek
17.04. [AE116]
Maloměřice - Zlín
28 : 34
8 branek
09.04. [AE113]
Zlín - Prostějov
41 : 29
11 branek
03.04. [AE105]
SK Kuřim - Zlín
32 : 29
5 branek
26.03. [AE100]
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
7 branek
20.03. [AE094]
Bohunice - Zlín
24 : 31
7 branek
05.03. [AE087]
Zlín - Ivančice
37 : 27
5 branek
27.02. [AE083]
Hustopeče - Zlín
27 : 28
3 branek
20.02. [AE074]
Zlín - Sokolnice
31 : 24
2 branek
05.02. [AE061]
Zlín - H.Brod
33 : 30
3 branek
05.12. [AE060]
Juliánov - Zlín
26 : 34
3 branek
28.11. [AE050]
Zlín - Maloměřice
40 : 32
0 branek
20.11. [AE047]
Prostějov - Zlín
26 : 34
0 branek
14.11. [AE039]
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
6 branek
06.11. [AE034]
V. Meziříčí - Zlín
33 : 31
2 branek
24.10. [AE028]
Zlín - Bohunice
34 : 20
1 branek
16.10. [AE021]
Ivančice - Zlín
18 : 18
0 branek
10.10. [AE017]
Zlín - Hustopeče
28 : 28
3 branek
03.10. [AE008]
Sokolnice - Zlín
28 : 38
2 branek
26.09. [AE006]
Zlín - Telnice
47 : 35
2 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN059]
Zlín - Přerov
28 : 29
2 branek
19.09. [AN048]
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
1 branek
05.09. [AN027]
Droždín - Zlín
24 : 26
1 branek
Středomoravská liga muži
11.09. [OA010]
Zlín B - U.Hradiště
35 : 25
5 branek
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.