Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Vránek
Post
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
75
Starty
2 liga mužů JZČ
07.05. [AC127]
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
1 branek
01.05. [AC121]
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
22 : 20
1 branek
16.04. [AC115]
Ledeč n.S. - Bohemians
30 : 19
2 branek
10.04. [AC109]
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
31 : 19
5 branek
02.04. [AC103]
Ledeč n.S. - Rokycany
29 : 31
3 branek
27.03. [AC097]
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 34
2 branek
19.03. [AC091]
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
1 branek
27.02. [AC079]
Ledeč n.S. - Bolevec
28 : 29
2 branek
20.02. [AC073]
Písek - Ledeč n.S.
40 : 16
0 branek
12.02. [AC067]
Ledeč n.S. - Praha 4
24 : 29
1 branek
12.12. [AC061]
Talent Plzeň B - Ledeč n.S.
31 : 28
2 branek
04.12. [AC055]
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 25
1 branek
28.11. [AC049]
Bohemians - Ledeč n.S.
28 : 27
3 branek
20.11. [AC043]
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
15 : 29
4 branek
14.11. [AC037]
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
1 branek
06.11. [AC031]
Ledeč n.S. - Chodov B
22 : 26
0 branek
24.10. [AC025]
Třeboň B - Ledeč n.S.
40 : 24
1 branek
16.10. [AC019]
Ledeč n.S. - Strakonice
18 : 33
1 branek
10.10. [AC013]
Bolevec - Ledeč n.S.
25 : 25
5 branek
02.10. [AC007]
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
4 branek
26.09. [AC001]
Praha 4 - Ledeč n.S.
36 : 21
3 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN064]
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
1 branek
18.09. [AN038]
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
0 branek
05.09. [AN013]
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
3 branek
Oblastní přebor - muži
04.06. [IA029]
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
6 branek
28.05. [IA026]
Ledeč n. S. "B" - Ž. Brod
15 : 24
4 branek
17.04. [IA017]
Ledeč n. S. "B" - Hr.Králové
24 : 22
4 branek
03.04. [IA016]
Ledeč n. S. "B" - Turnov
20 : 26
1 branek
27.11. [IA014]
D.Králové B - Ledeč n. S. "B"
28 : 23
5 branek
21.11. [IA013]
Ledeč n. S. "B" - 1.HC Pardubice "B"
21 : 22
3 branek
Další
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
video
online
Zubří - Dukla
34 : 31
video
online
Dukla - Zubří
29 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
20
Michal Kasal
HC Zubří
16
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
5
Jan Havelka
HBC Jičín
3
Radomír Válek
HC Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
6
Lukáš Václav
HC Zubří
6
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.