Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Flajzar
Post
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
114
Starty
2.liga mužů JM
08.05. [AE129]
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
4 branek
01.05. [AE124]
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
6 branek
17.04. [AE118]
SK Kuřim - Sokolnice
24 : 28
4 branek
03.04. [AE107]
Bohunice - Sokolnice
27 : 16
5 branek
27.03. [AE098]
Sokolnice - Ivančice
15 : 15
7 branek
20.03. [AE096]
Hustopeče - Sokolnice
32 : 22
4 branek
06.03. [AE085]
Sokolnice - H.Brod
29 : 23
4 branek
27.02. [AE084]
Sokolnice - Telnice
33 : 30
7 branek
13.02. [AE071]
Sokolnice - Juliánov
26 : 23
5 branek
04.12. [AE058]
Prostějov - Sokolnice
30 : 27
8 branek
28.11. [AE052]
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 23
8 branek
20.11. [AE045]
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 31
11 branek
14.11. [AE041]
Sokolnice - Bohunice
23 : 22
4 branek
06.11. [AE032]
Ivančice - Sokolnice
32 : 22
1 branek
23.10. [AE030]
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
5 branek
16.10. [AE019]
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
9 branek
10.10. [AE018]
Telnice - Sokolnice
27 : 31
9 branek
03.10. [AE008]
Sokolnice - Zlín
28 : 38
5 branek
19.09. [AE063]
Sokolnice - Maloměřice
29 : 31
4 branek
Český pohár mužů
05.09. [AN019]
Sokolnice - Bohunice
25 : 24
4 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.