Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Uhlář
Post
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1981
Výška
199 cm
Váha
105 kg
Počet startů
18
Počet branek
41
Starty
1.liga mužů
08.05. [AB127]
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
2 branek
30.04. [AB126]
Košutka - Dvůr Králové
31 : 28
1 branek
09.04. [AB113]
Košutka - Šumperk
28 : 32
2 branek
03.04. [AB105]
Karviná jun. - Košutka
35 : 26
3 branek
26.03. [AB100]
Košutka - Litovel
24 : 23
2 branek
05.03. [AB087]
Košutka - Náchod
35 : 22
4 branek
27.02. [AB083]
Chodov - Košutka
26 : 31
6 branek
19.02. [AB074]
Košutka - N.Veselí
37 : 32
0 branek
12.02. [AB072]
Ostrava - Košutka
33 : 26
2 branek
12.12. [AB061]
Košutka - Kostelec n.H.
36 : 33
5 branek
04.12. [AB060]
Dvůr Králové - Košutka
29 : 28
3 branek
27.11. [AB050]
Košutka - Jičín "B"
24 : 25
2 branek
21.11. [AB047]
Šumperk - Košutka
30 : 29
2 branek
06.11. [AB034]
Litovel - Košutka
29 : 26
1 branek
23.10. [AB028]
Košutka - Bystřice p.H.
32 : 29
1 branek
03.10. [AB008]
N.Veselí - Košutka
25 : 28
2 branek
25.09. [AB006]
Košutka - Ostrava
32 : 29
2 branek
Český pohár mužů
19.09. [AN034]
Písek - Košutka
32 : 23
1 branek
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.