Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
David Šmahel
Post
Mateřský klub
Sokol Dolní Cerekev
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
22
Starty
Český pohár mužů
04.09. [AN029]
D. Cerekev - Hustopeče
24 : 37
1 branek
Jihomoravská liga mužů
28.05. [LA068]
V. Meziříčí B - D. Cerekev
21 : 22
0 branek
21.05. [LA063]
D. Cerekev - HK Ivančice B
35 : 27
1 branek
15.05. [LA059]
Tišnov - D. Cerekev
40 : 27
0 branek
07.05. [LA052]
D. Cerekev - Třešť
33 : 23
0 branek
01.05. [LA050]
Újezd u Brna - D. Cerekev
20 : 13
2 branek
17.04. [LA086]
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
0 branek
09.04. [LA085]
D. Cerekev - Brno IV
29 : 18
2 branek
03.04. [LA077]
Nové Bránice - D. Cerekev
24 : 20
1 branek
26.03. [LA074]
D. Cerekev - SK Kuřim B
30 : 20
3 branek
27.11. [LA041]
D. Cerekev - Bohunice B
28 : 21
1 branek
13.11. [LA032]
D. Cerekev - Nové Bránice
25 : 25
1 branek
07.11. [LA029]
SK Kuřim B - D. Cerekev
25 : 24
0 branek
23.10. [LA023]
D. Cerekev - V. Meziříčí B
32 : 25
2 branek
16.10. [LA018]
HK Ivančice B - D. Cerekev
33 : 22
0 branek
09.10. [LA014]
D. Cerekev - Tišnov
28 : 30
0 branek
03.10. [LA007]
Třešť - D. Cerekev
20 : 20
2 branek
25.09. [LA005]
D. Cerekev - Újezd u Brna
31 : 29
5 branek
Zimní pohár
23.01. [LZP003]
Brno B - D. Cerekev
29 : 18
1 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.