Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Faferka
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
0
Starty
1.liga mužů
07.05. [AB128]
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
0 branek
17.04. [AB117]
Šumperk - Ostrava
25 : 22
0 branek
10.04. [AB112]
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
0 branek
02.04. [AB106]
Litovel - Ostrava
26 : 26
0 branek
27.03. [AB099]
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
0 branek
19.03. [AB095]
Náchod - Ostrava
27 : 22
0 branek
06.03. [AB086]
Ostrava - Chodov
20 : 20
0 branek
27.02. [AB084]
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
0 branek
20.02. [AB073]
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
0 branek
12.02. [AB072]
Ostrava - Košutka
33 : 26
0 branek
05.12. [AB059]
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
0 branek
21.11. [AB046]
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
0 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
0 branek
24.10. [AB029]
Ostrava - Náchod
22 : 23
0 branek
10.10. [AB018]
N.Veselí - Ostrava
33 : 26
0 branek
03.10. [AB007]
Kostelec n.H. - Ostrava
29 : 26
0 branek
25.09. [AB006]
Košutka - Ostrava
32 : 29
0 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.