Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Faferka
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
0
Starty
1.liga mužů
07.05. [AB128]
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
0 branek
17.04. [AB117]
Šumperk - Ostrava
25 : 22
0 branek
10.04. [AB112]
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
0 branek
02.04. [AB106]
Litovel - Ostrava
26 : 26
0 branek
27.03. [AB099]
Ostrava - Bystřice p.H.
29 : 30
0 branek
19.03. [AB095]
Náchod - Ostrava
27 : 22
0 branek
06.03. [AB086]
Ostrava - Chodov
20 : 20
0 branek
27.02. [AB084]
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
0 branek
20.02. [AB073]
Ostrava - Kostelec n.H.
35 : 25
0 branek
12.02. [AB072]
Ostrava - Košutka
33 : 26
0 branek
05.12. [AB059]
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
0 branek
21.11. [AB046]
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
0 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
0 branek
24.10. [AB029]
Ostrava - Náchod
22 : 23
0 branek
10.10. [AB018]
N.Veselí - Ostrava
33 : 26
0 branek
03.10. [AB007]
Kostelec n.H. - Ostrava
29 : 26
0 branek
25.09. [AB006]
Košutka - Ostrava
32 : 29
0 branek
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.