Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Chytil
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
14
Starty
2.liga mužů JM
07.05. [AE130]
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
0 branek
01.05. [AE124]
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
1 branek
09.04. [AE113]
Zlín - Prostějov
41 : 29
1 branek
02.04. [AE104]
Prostějov - Juliánov
31 : 29
0 branek
27.03. [AE102]
Maloměřice - Prostějov
29 : 28
2 branek
19.03. [AE091]
H.Brod - Prostějov
33 : 28
1 branek
05.03. [AE090]
Prostějov - SK Kuřim
28 : 25
2 branek
26.02. [AE080]
V. Meziříčí - Prostějov
40 : 28
0 branek
19.02. [AE077]
Prostějov - Bohunice
24 : 23
1 branek
13.02. [AE069]
Ivančice - Prostějov
26 : 25
0 branek
04.12. [AE058]
Prostějov - Sokolnice
30 : 27
2 branek
28.11. [AE051]
Telnice - Prostějov
30 : 30
0 branek
20.11. [AE047]
Prostějov - Zlín
26 : 34
0 branek
14.11. [AE038]
Juliánov - Prostějov
26 : 24
1 branek
06.11. [AE036]
Prostějov - Maloměřice
24 : 44
1 branek
23.10. [AE025]
Prostějov - H.Brod
36 : 27
1 branek
17.10. [AE024]
SK Kuřim - Prostějov
40 : 32
0 branek
10.10. [AE014]
Prostějov - V. Meziříčí
28 : 22
0 branek
03.10. [AE011]
Bohunice - Prostějov
25 : 21
0 branek
25.09. [AE003]
Prostějov - Ivančice
21 : 30
0 branek
Český pohár mužů
18.09. [AN044]
Prostějov - Napajedla
24 : 27
1 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.