Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Tydlačka
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1977
Výška
187 cm
Váha
95 kg
Počet startů
22
Počet branek
121
Starty
2.liga mužů SM
07.05. [AF131]
Olomouc - Holešov
30 : 25
4 branek
30.04. [AF123]
Olomouc - V. Bystřice
22 : 21
4 branek
02.04. [AF105]
Olomouc - Paskov
36 : 26
8 branek
27.03. [AF101]
L.Zubří - Olomouc
22 : 28
4 branek
05.03. [AF090]
Havířov - Olomouc
32 : 37
4 branek
27.02. [AF079]
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
3 branek
19.02. [AF078]
Olomouc - Trnávka
28 : 22
7 branek
13.02. [AF068]
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
10 branek
12.12. [AF065]
Holešov - Olomouc
25 : 20
7 branek
05.12. [AF057]
V. Bystřice - Olomouc
21 : 20
2 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
6 branek
20.11. [AF046]
Olomouc - Vsetín
29 : 28
7 branek
13.11. [AF039]
Paskov - Olomouc
24 : 29
4 branek
07.11. [AF035]
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
3 branek
23.10. [AF026]
Napajedla - Olomouc
31 : 28
5 branek
16.10. [AF024]
Olomouc - Havířov
31 : 33
8 branek
09.10. [AF013]
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
6 branek
02.10. [AF012]
Trnávka - Olomouc
25 : 33
6 branek
25.09. [AF002]
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
5 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN060]
Olomouc - Karviná
24 : 41
5 branek
19.09. [AN049]
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
8 branek
05.09. [AN028]
Telnice - Olomouc
28 : 29
5 branek
Předchozí kola
6.kolo-semifinále - výsledky
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.