Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Selma Blažeková
Post
levé křídlo
Mateřský klub
HK DANLOG Partizánske
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
164 cm
Váha
59 kg
Počet startů
26
Počet branek
106
Starty
W.H.I.L.
09.04. [AP181]
Partizánske - Bánovce n.B.
24 : 37
2 branek
02.04. [AP171]
Poruba - Partizánske
32 : 31
1 branek
27.03. [AP166]
Partizánske - Slavia
22 : 31
1 branek
19.03. [AP158]
Šaľa - Partizánske
28 : 21
3 branek
11.03. [AP151]
Partizánske - Veselí n.M.
25 : 30
2 branek
05.03. [AP145]
Most - Partizánske
34 : 29
3 branek
26.02. [AP136]
Partizánske - Písek
25 : 25
3 branek
23.02. [AP121]
Partizánske - Zlín
13 : 27
4 branek
19.02. [AP132]
Trenčín - Partizánske
25 : 26
9 branek
05.02. [AP119]
Michalovce - Partizánske
40 : 25
5 branek
29.01. [AP106]
Olomouc - Partizánske
35 : 35
6 branek
23.01. [AP105]
Partizánske - Bratislava
25 : 27
7 branek
15.01. [AP093]
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
2 branek
08.01. [AP090]
Bánovce n.B. - Partizánske
32 : 32
6 branek
20.11. [AP080]
Partizánske - Poruba
28 : 22
3 branek
17.11. [AP075]
Slavia - Partizánske
33 : 21
3 branek
07.11. [AP067]
Partizánske - Šaľa
19 : 28
3 branek
30.10. [AP060]
Veselí n.M. - Partizánske
32 : 24
3 branek
27.10. [AP054]
Partizánske - Most
30 : 26
3 branek
23.10. [AP045]
Písek - Partizánske
34 : 30
6 branek
16.10. [AP041]
Partizánske - Trenčín
25 : 30
5 branek
09.10. [AP030]
Zlín - Partizánske
36 : 23
5 branek
03.10. [AP028]
Partizánske - Michalovce
25 : 31
5 branek
19.09. [AP015]
Partizánske - Olomouc
29 : 32
6 branek
10.09. [AP014]
Bratislava - Partizánske
43 : 19
3 branek
05.09. [AP002]
Partizánske - J.Hradec
31 : 26
7 branek
Předchozí kola
Skupina J - výsledky
video
online
Dukla 6 - F.-Místek A
10 : 0 k.
video
online
N. Veselí - Zlín
22 : 22
video
online
N. Veselí - Dukla 6
21 : 22
video
online
Zlín - F.-Místek A
10 : 0 k.
video
online
F.-Místek A - N. Veselí
0 : 10 k.
video
online
Dukla 6 - Zlín
17 : 16
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.