Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zbyněk Fiala
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.2.2014
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
16.4. 15:00
AG117
Třeboň - Ostrava
29 : 25
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
27.2. 14:30
AG084
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
30.4. 14:00
AK125
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
27.3. 13:00
AK099
Ostrava - Zubří
31 : 36
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
27.2. 12:30
AK084
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
20.2. 13:00
AK073
Ostrava - Brno
35 : 27
13.2. 14:00
AK072
Ostrava - Zlín
40 : 29
8.12. 17:00
AK062
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 24
5.12. 13:00
AK059
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
28.11. 13:00
AK051
Ostrava - Prostějov
47 : 17
21.11. 17:00
AK046
Karviná - Ostrava
42 : 20
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
24.10. 13:00
AK029
Ostrava - Hranice
40 : 28
16.10. 14:00
AK020
Kopřivnice - Ostrava
33 : 25
10.10. 11:00
AK018
Ostrava - N.Veselí
31 : 27
2.10. 15:00
AK007
Brno - Ostrava
29 : 33
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.