Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zbyněk Fiala
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.2.2014
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
16.4. 15:00
AG117
Třeboň - Ostrava
29 : 25
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
27.2. 14:30
AG084
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
30.4. 14:00
AK125
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
27.3. 13:00
AK099
Ostrava - Zubří
31 : 36
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
27.2. 12:30
AK084
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
20.2. 13:00
AK073
Ostrava - Brno
35 : 27
13.2. 14:00
AK072
Ostrava - Zlín
40 : 29
8.12. 17:00
AK062
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 24
5.12. 13:00
AK059
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
28.11. 13:00
AK051
Ostrava - Prostějov
47 : 17
21.11. 17:00
AK046
Karviná - Ostrava
42 : 20
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
24.10. 13:00
AK029
Ostrava - Hranice
40 : 28
16.10. 14:00
AK020
Kopřivnice - Ostrava
33 : 25
10.10. 11:00
AK018
Ostrava - N.Veselí
31 : 27
2.10. 15:00
AK007
Brno - Ostrava
29 : 33
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.