Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hradil
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.6.2011
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
16.4. 13:00
AO185
Ostrava A - Talent A
21 : 20
16.4. 11:30
AO184
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
16.4. 08:00
AO181
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
5.3. 15:20
AO151
Ostrava A - Karviná A
15 : 13
5.3. 13:20
AO148
Zlín - Ostrava A
12 : 25
5.3. 12:00
AO146
Lovosice A - Ostrava A
13 : 22
5.3. 10:00
AO143
Ostrava A - Strakonice A
25 : 11
5.3. 08:00
AO140
Ostrava A - Dukla 6
21 : 11
13.2. 14:00
AO105
Talent A - Ostrava A
25 : 19
13.2. 11:30
AO103
Ostrava A - Košutka
26 : 18
13.2. 10:00
AO102
Ostrava A - HK KP Brno
20 : 11
11.12. 16:40
AO029
Ostrava A - Košutka
23 : 9
11.12. 14:00
AO025
Úvaly - Ostrava A
5 : 19
11.12. 12:40
AO023
Ostrava A - Jičín
21 : 16
11.12. 10:00
AO019
Rožnov p/R - Ostrava A
9 : 21
11.12. 08:40
AO017
Ostrava A - Lovosice A
18 : 11
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 11:30
AOA013
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
5.6. 08:30
AOA010
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
4.6. 14:45
AOA007
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
4.6. 12:45
AOA005
Ostrava A - Talent A
14 : 12
4.6. 08:30
AOA001
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
SML Starší žáci
11.6. 09:50
NC076
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
4.6. 09:00
NC078
Rožnov p/R - Ostrava A
23 : 23
28.5. 00:00
NC083
Ostrava A - Zubří A
28 : 31
22.5. 09:00
NC111
Zubří A - Ostrava A
48 : 20
14.5. 00:00
NC106
Ostrava A - Rožnov p/R
35 : 21
7.5. 12:00
NC090
F.-Místek A - Ostrava A
38 : 16
30.4. 00:00
NC087
Ostrava A - Kopřivnice A
16 : 23
30.4. 00:00
NC097
Ostrava A - Polanka
34 : 15
16.4. 00:00
NC096
Ostrava A - Karviná A
29 : 21
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.