Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Ľubomír Liba
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
2.4. 16:00
AF106
Trnávka - Vsetín
30 : 22
27.3. 14:30
AF099
Vsetín - Zubří jun.
42 : 36
20.3. 10:30
AF095
Holešov - Vsetín
32 : 25
12.2. 17:30
AF072
Vsetín - Paskov
29 : 16
5.12. 10:00
AF059
Napajedla - Vsetín
29 : 29
13.11. 17:30
AF040
Vsetín - Trnávka
27 : 27
3.10. 16:00
AF007
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
2.liga starších dorostenců M
7.5. 11:30
AI128
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
30.4. 15:30
AI125
Vsetín - Maloměřice
33 : 20
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
27.3. 12:30
AI099
Vsetín - Luhačovice
32 : 33
5.3. 15:30
AI086
Vsetín - V. Bystřice
31 : 39
25.2. 17:15
AI084
Polanka - Vsetín
35 : 14
19.2. 15:30
AI073
Vsetín - Přerov
23 : 24
12.2. 15:30
AI072
Vsetín - Zlín
27 : 42
11.12. 15:30
AI062
Vsetín - Rožnov p/R
28 : 31
27.11. 15:30
AI051
Vsetín - Prostějov
30 : 28
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
13.11. 15:30
AI040
Vsetín - Litovel
28 : 39
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
2.10. 00:00
AI007
Přerov - Vsetín
29 : 25
SML Starší žáci
11.6. 09:50
NC076
Ostrava A - Vsetín
39 : 29
28.5. 09:50
NC084
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 14
21.5. 09:00
NC112
Rožnov p/R - Vsetín
19 : 19
14.5. 09:50
NC105
Vsetín - Polanka
33 : 20
7.5. 10:15
NC091
Kopřivnice A - Vsetín
36 : 19
7.5. 00:00
NC104
Vsetín - Ostrava A
53 : 12
30.4. 09:50
NC086
Vsetín - Zubří A
19 : 42
26.3. 09:40
NC067
F.-Místek A - Vsetín
41 : 15
19.3. 17:50
NC070
Vsetín - Karviná A
21 : 38
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Finále - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava A
5
4
0
1
79 : 75
8
2
Talent A
5
4
0
1
98 : 66
8
3
Zubří A
5
3
0
2
94 : 95
6
4
Karviná A
5
2
0
3
90 : 82
4
5
Lovosice A
5
1
1
3
72 : 86
3
6
Jablonec
5
0
1
4
61 : 90
1
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.