Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Schmid
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1947
Typ licence
Licence A+
Platnost licence
2.9.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
22.5. 17:00
AP196
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
21.5. 17:00
AP195
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
15.5. 11:00
AP194
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
14.5. 17:00
AP193
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
7.5. 17:30
AP187
Olomouc - Slavia
33 : 36
1.5. 11:00
AP185
Slavia - Olomouc
26 : 21
30.4. 15:00
AP183
Slavia - Olomouc
30 : 22
9.4. 18:00
AP179
Zlín - Slavia
31 : 23
20.3. 15:00
AP157
Slavia - Bratislava
35 : 23
12.3. 18:00
AP153
J.Hradec - Slavia
19 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
3.3. 18:00
AP114
Veselí n.M. - Slavia
20 : 27
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
29.1. 14:30
AP111
Slavia - Most
38 : 28
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
9.1. 17:00
AP088
Slavia - Zlín
31 : 20
21.11. 18:00
AP081
Slavia - Michalovce
28 : 31
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
31.10. 16:45
AP062
Slavia - J.Hradec
35 : 17
27.10. 18:00
AP051
Bánovce n.B. - Slavia
29 : 35
23.10. 15:00
AP049
Slavia - Poruba
30 : 26
16.10. 17:30
AP036
Olomouc - Slavia
25 : 29
8.10. 19:15
AP035
Šaľa - Slavia
23 : 29
3.10. 15:00
AP023
Slavia - Veselí n.M.
28 : 25
18.9. 17:00
AP020
Most - Slavia
24 : 40
12.9. 15:00
AP010
Slavia - Písek
34 : 27
4.9. 18:00
AP005
Trenčín - Slavia
29 : 35
Český pohár žen
17.12. 18:00
AY028
Písek - Slavia
30 : 37
20.10. 17:30
AY019
Liberec - Slavia
22 : 35
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.