Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Schmid
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1947
Typ licence
Licence A+
Platnost licence
2.9.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
22.5. 17:00
AP196
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
21.5. 17:00
AP195
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
15.5. 11:00
AP194
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
14.5. 17:00
AP193
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
7.5. 17:30
AP187
Olomouc - Slavia
33 : 36
1.5. 11:00
AP185
Slavia - Olomouc
26 : 21
30.4. 15:00
AP183
Slavia - Olomouc
30 : 22
9.4. 18:00
AP179
Zlín - Slavia
31 : 23
20.3. 15:00
AP157
Slavia - Bratislava
35 : 23
12.3. 18:00
AP153
J.Hradec - Slavia
19 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
3.3. 18:00
AP114
Veselí n.M. - Slavia
20 : 27
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
29.1. 14:30
AP111
Slavia - Most
38 : 28
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
9.1. 17:00
AP088
Slavia - Zlín
31 : 20
21.11. 18:00
AP081
Slavia - Michalovce
28 : 31
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
31.10. 16:45
AP062
Slavia - J.Hradec
35 : 17
27.10. 18:00
AP051
Bánovce n.B. - Slavia
29 : 35
23.10. 15:00
AP049
Slavia - Poruba
30 : 26
16.10. 17:30
AP036
Olomouc - Slavia
25 : 29
8.10. 19:15
AP035
Šaľa - Slavia
23 : 29
3.10. 15:00
AP023
Slavia - Veselí n.M.
28 : 25
18.9. 17:00
AP020
Most - Slavia
24 : 40
12.9. 15:00
AP010
Slavia - Písek
34 : 27
4.9. 18:00
AP005
Trenčín - Slavia
29 : 35
Český pohár žen
17.12. 18:00
AY028
Písek - Slavia
30 : 37
20.10. 17:30
AY019
Liberec - Slavia
22 : 35
Další
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.