Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Martínek
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.11.2012
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
26.3. 09:00
AG097
Kopřivnice - Bohunice
38 : 23
19.3. 16:00
AG096
Kopřivnice - N.Veselí
37 : 20
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
19.2. 11:00
AG075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 19
12.2. 16:00
AG070
Kopřivnice - Jičín
27 : 34
11.12. 16:00
AG064
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
5.12. 15:00
AG057
Karviná - Kopřivnice
38 : 31
27.11. 16:00
AG053
Kopřivnice - Dukla
28 : 29
21.11. 15:00
AG044
Zubří - Kopřivnice
17 : 26
13.11. 16:00
AG042
Kopřivnice - Náchod
29 : 21
6.11. 11:00
AG031
Bohunice - Kopřivnice
43 : 29
24.10. 14:30
AG030
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
16.10. 16:00
AG020
Kopřivnice - Ostrava
25 : 29
2.10. 16:00
AG009
Kopřivnice - Frýdek-Místek
20 : 26
18.9. 16:00
AG017
Kopřivnice - Talent Plzeň
16 : 26
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
28.5. 16:00
AJK004
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
21.5. 16:00
AJK002
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 17:00
AK130
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
30.4. 14:00
AK123
Kopřivnice - Karviná
20 : 15
9.4. 14:00
AK110
Kopřivnice - Zubří
22 : 36
3.4. 12:30
AK108
Hranice - Kopřivnice
19 : 26
26.3. 11:00
AK097
Kopřivnice - Brno
39 : 21
19.3. 14:00
AK096
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 19
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
26.2. 16:00
AK083
Kopřivnice - Zlín
38 : 19
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
12.2. 14:00
AK070
Kopřivnice - Maloměřice
47 : 16
11.12. 14:00
AK064
Kopřivnice - Prostějov
48 : 26
5.12. 17:00
AK057
Karviná - Kopřivnice
17 : 15
21.11. 13:00
AK044
Zubří - Kopřivnice
30 : 30
Další
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.