Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC125
Písek - Rokycany
42 : 19
2.4. 19:00
AC104
Třeboň B - Bohemians
27 : 19
13.11. 17:00
AC040
Písek - Praha 4
24 : 31
7.11. 17:00
AC036
Třeboň B - Rokycany
29 : 23
19.9. 16:30
AC057
Bolevec - Chodov B
29 : 22
2.liga mužů SVČ
27.11. 18:00
AD049
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
2.10. 10:00
AD012
Dukla jun. - Jablonec
26 : 16
1.liga starších dorostenců
2.10. 14:00
AG012
Dukla - Karviná
29 : 37
2.liga starších dorostenců Č
27.11. 16:00
AH049
Ml.Boleslav - Liberec
31 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
27.11. 14:00
AJ049
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
2.10. 12:00
AJ012
Dukla - Kobylisy
33 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 13:00
AL104
Třeboň - D.Králové
28 : 22
7.11. 13:00
AL036
Třeboň - Úvaly
24 : 28
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 12:30
AOA014
Jablonec - Zubří A
15 : 19
5.6. 09:30
AOA011
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
4.6. 14:45
AOA007
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
4.6. 12:45
AOA005
Ostrava A - Talent A
14 : 12
4.6. 10:45
AOA003
Talent A - Zubří A
25 : 20
2.liga žen Č
15.5. 15:00
AS132
Písek B - Most B
17 : 27
8.5. 11:00
AS123
Milevsko - Kobylisy B
30 : 36
1.5. 15:00
AS119
Písek B - Milevsko
20 : 30
12.3. 12:00
AS089
S.Vršovice - Písek B
42 : 12
19.2. 15:00
AS071
J.Hradec STD - Pardubice
20 : 24
13.2. 11:00
AS064
Milevsko - 1.HC Pardubice
31 : 25
19.9. 11:00
AS009
Milevsko - Pardubice
10 : 22
1.liga starších dorostenek
15.5. 13:00
AU132
Písek - Slavia
23 : 22
12.3. 14:00
AU089
S.Vršovice - Písek
25 : 26
13.11. 13:00
AU045
Písek - Olomouc
31 : 32
10.10. 13:00
AU023
Písek - S.Vršovice
33 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 11:00
AW132
Písek - Slavia
25 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.