Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC125
Písek - Rokycany
42 : 19
2.4. 19:00
AC104
Třeboň B - Bohemians
27 : 19
13.11. 17:00
AC040
Písek - Praha 4
24 : 31
7.11. 17:00
AC036
Třeboň B - Rokycany
29 : 23
19.9. 16:30
AC057
Bolevec - Chodov B
29 : 22
2.liga mužů SVČ
27.11. 18:00
AD049
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
2.10. 10:00
AD012
Dukla jun. - Jablonec
26 : 16
1.liga starších dorostenců
2.10. 14:00
AG012
Dukla - Karviná
29 : 37
2.liga starších dorostenců Č
27.11. 16:00
AH049
Ml.Boleslav - Liberec
31 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
27.11. 14:00
AJ049
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
2.10. 12:00
AJ012
Dukla - Kobylisy
33 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 13:00
AL104
Třeboň - D.Králové
28 : 22
7.11. 13:00
AL036
Třeboň - Úvaly
24 : 28
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 12:30
AOA014
Jablonec - Zubří A
15 : 19
5.6. 09:30
AOA011
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
4.6. 14:45
AOA007
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
4.6. 12:45
AOA005
Ostrava A - Talent A
14 : 12
4.6. 10:45
AOA003
Talent A - Zubří A
25 : 20
2.liga žen Č
15.5. 15:00
AS132
Písek B - Most B
17 : 27
8.5. 11:00
AS123
Milevsko - Kobylisy B
30 : 36
1.5. 15:00
AS119
Písek B - Milevsko
20 : 30
12.3. 12:00
AS089
S.Vršovice - Písek B
42 : 12
19.2. 15:00
AS071
J.Hradec STD - Pardubice
20 : 24
13.2. 11:00
AS064
Milevsko - 1.HC Pardubice
31 : 25
19.9. 11:00
AS009
Milevsko - Pardubice
10 : 22
1.liga starších dorostenek
15.5. 13:00
AU132
Písek - Slavia
23 : 22
12.3. 14:00
AU089
S.Vršovice - Písek
25 : 26
13.11. 13:00
AU045
Písek - Olomouc
31 : 32
10.10. 13:00
AU023
Písek - S.Vršovice
33 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 11:00
AW132
Písek - Slavia
25 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.