Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.9.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
16.4. 17:00
AB119
Litovel - Chodov
24 : 24
10.4. 10:00
AB112
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
19.3. 13:00
AB092
Karviná jun. - Jičín "B"
28 : 20
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
21.11. 17:00
AB044
Bystřice p.H. - Chodov
45 : 35
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 17:00
AB029
Ostrava - Náchod
22 : 23
9.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
31 : 22
3.10. 16:30
AB008
N.Veselí - Košutka
25 : 28
2.liga mužů JM
17.4. 15:00
AE118
SK Kuřim - Sokolnice
24 : 28
2.4. 17:00
AE103
H.Brod - Maloměřice
25 : 27
5.12. 11:00
AE059
Maloměřice - Telnice
40 : 30
2.liga mužů SM
5.3. 11:00
AF089
Napajedla - Trnávka
31 : 25
1.liga starších dorostenců
3.10. 14:30
AG008
N.Veselí - Talent Plzeň
28 : 30
2.liga starších dorostenců M
7.5. 15:00
AI132
Litovel - Luhačovice
41 : 25
16.4. 15:00
AI119
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
26.2. 15:00
AI080
Litovel - Prostějov
33 : 30
5.12. 15:00
AI059
Maloměřice - Vsetín
34 : 29
1.liga mladších dorostenců M
5.12. 13:00
AK059
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
2.liga mladších dorostenců M
5.3. 09:00
AM089
Napajedla - Velké Meziříčí
11 : 41
21.11. 15:00
AM044
Bystřice p.H. - V. Bystřice
28 : 28
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AN071
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 34
1.liga žen
2.4. 15:00
AR100
H.Brod - Liberec
30 : 32
13.3. 14:30
AR085
Olomouc j. - Zlín j.
24 : 24
19.2. 12:00
AR067
Zlín j. - Liberec
31 : 22
12.2. 11:45
AR065
Poruba B - Kobylisy
23 : 27
14.11. 14:30
AR052
Olomouc j. - Kobylisy
30 : 29
16.10. 15:00
AR028
H.Brod - Slavia j.
30 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.