Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.9.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
16.4. 17:00
AB119
Litovel - Chodov
24 : 24
10.4. 10:00
AB112
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
19.3. 13:00
AB092
Karviná jun. - Jičín "B"
28 : 20
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
21.11. 17:00
AB044
Bystřice p.H. - Chodov
45 : 35
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 17:00
AB029
Ostrava - Náchod
22 : 23
9.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
31 : 22
3.10. 16:30
AB008
N.Veselí - Košutka
25 : 28
2.liga mužů JM
17.4. 15:00
AE118
SK Kuřim - Sokolnice
24 : 28
2.4. 17:00
AE103
H.Brod - Maloměřice
25 : 27
5.12. 11:00
AE059
Maloměřice - Telnice
40 : 30
2.liga mužů SM
5.3. 11:00
AF089
Napajedla - Trnávka
31 : 25
1.liga starších dorostenců
3.10. 14:30
AG008
N.Veselí - Talent Plzeň
28 : 30
2.liga starších dorostenců M
7.5. 15:00
AI132
Litovel - Luhačovice
41 : 25
16.4. 15:00
AI119
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
26.2. 15:00
AI080
Litovel - Prostějov
33 : 30
5.12. 15:00
AI059
Maloměřice - Vsetín
34 : 29
1.liga mladších dorostenců M
5.12. 13:00
AK059
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
2.liga mladších dorostenců M
5.3. 09:00
AM089
Napajedla - Velké Meziříčí
11 : 41
21.11. 15:00
AM044
Bystřice p.H. - V. Bystřice
28 : 28
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AN071
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 34
1.liga žen
2.4. 15:00
AR100
H.Brod - Liberec
30 : 32
13.3. 14:30
AR085
Olomouc j. - Zlín j.
24 : 24
19.2. 12:00
AR067
Zlín j. - Liberec
31 : 22
12.2. 11:45
AR065
Poruba B - Kobylisy
23 : 27
14.11. 14:30
AR052
Olomouc j. - Kobylisy
30 : 29
16.10. 15:00
AR028
H.Brod - Slavia j.
30 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.