Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.9.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
16.4. 17:00
AB119
Litovel - Chodov
24 : 24
10.4. 10:00
AB112
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
19.3. 13:00
AB092
Karviná jun. - Jičín "B"
28 : 20
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
21.11. 17:00
AB044
Bystřice p.H. - Chodov
45 : 35
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 17:00
AB029
Ostrava - Náchod
22 : 23
9.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
31 : 22
3.10. 16:30
AB008
N.Veselí - Košutka
25 : 28
2.liga mužů JM
17.4. 15:00
AE118
SK Kuřim - Sokolnice
24 : 28
2.4. 17:00
AE103
H.Brod - Maloměřice
25 : 27
5.12. 11:00
AE059
Maloměřice - Telnice
40 : 30
2.liga mužů SM
5.3. 11:00
AF089
Napajedla - Trnávka
31 : 25
1.liga starších dorostenců
3.10. 14:30
AG008
N.Veselí - Talent Plzeň
28 : 30
2.liga starších dorostenců M
7.5. 15:00
AI132
Litovel - Luhačovice
41 : 25
16.4. 15:00
AI119
Litovel - V. Bystřice
35 : 34
26.2. 15:00
AI080
Litovel - Prostějov
33 : 30
5.12. 15:00
AI059
Maloměřice - Vsetín
34 : 29
1.liga mladších dorostenců M
5.12. 13:00
AK059
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
2.liga mladších dorostenců M
5.3. 09:00
AM089
Napajedla - Velké Meziříčí
11 : 41
21.11. 15:00
AM044
Bystřice p.H. - V. Bystřice
28 : 28
Český pohár mužů
16.11. 19:00
AN071
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 34
1.liga žen
2.4. 15:00
AR100
H.Brod - Liberec
30 : 32
13.3. 14:30
AR085
Olomouc j. - Zlín j.
24 : 24
19.2. 12:00
AR067
Zlín j. - Liberec
31 : 22
12.2. 11:45
AR065
Poruba B - Kobylisy
23 : 27
14.11. 14:30
AR052
Olomouc j. - Kobylisy
30 : 29
16.10. 15:00
AR028
H.Brod - Slavia j.
30 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.