Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
27.3. 10:30
AA131
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
19.2. 17:00
AA108
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
12.2. 18:00
AA099
Zubří - Jičín
27 : 18
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
28.10. 18:00
AA071
Karviná - Brno
38 : 30
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
6.10. 18:00
AA029
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 16:30
AA017
Dukla - Lovosice
30 : 25
19.9. 11:00
AA007
Přerov - Zubří
24 : 28
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB115
Kostelec n.H. - Dvůr Králové
20 : 30
2.liga mužů JM
10.4. 17:00
AE114
Juliánov - Maloměřice
35 : 32
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
13.2. 10:30
AE070
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
10.10. 17:00
AE018
Telnice - Sokolnice
27 : 31
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 12:45
AM115
Kostelec n.H. - Rožnov
20 : 34
Český pohár mužů
17.12. 18:00
AN079
Zubří - Třeboň
36 : 27
17.11. 17:00
AN069
Litovel - Třeboň
21 : 27
28.9. 16:00
AN051
Šumperk - Brno
32 : 33
W.H.I.L.
9.4. 18:00
AP179
Zlín - Slavia
31 : 23
16.3. 18:00
AP129
Veselí n.M. - Bánovce n.B.
25 : 21
26.2. 18:00
AP138
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 23
5.2. 17:00
AP118
Zlín - Bratislava
30 : 9
15.1. 17:00
AP098
Veselí n.M. - Most
36 : 33
8.1. 18:00
AP090
Bánovce n.B. - Partizánske
32 : 32
13.11. 17:00
AP076
Poruba - Bratislava
23 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.