Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Přerov
30 : 23
15.5. 10:30
AA152
Karviná - Plzeň
23 : 22
30.4. 18:00
AA147
Plzeň - Zubří
29 : 25
24.4. 17:00
AA174
Frýdek-Místek - Třeboň
26 : 24
27.3. 10:30
AA131
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
19.2. 17:00
AA108
Kopřivnice - Lovosice
31 : 31
12.2. 18:00
AA099
Zubří - Jičín
27 : 18
21.11. 11:00
AA067
Přerov - Frýdek-Místek
32 : 29
28.10. 18:00
AA071
Karviná - Brno
38 : 30
17.10. 10:30
AA037
Plzeň - Přerov
40 : 25
6.10. 18:00
AA029
Zubří - Kopřivnice
37 : 24
3.10. 17:00
AA023
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 35
25.9. 16:30
AA017
Dukla - Lovosice
30 : 25
19.9. 11:00
AA007
Přerov - Zubří
24 : 28
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB115
Kostelec n.H. - Dvůr Králové
20 : 30
2.liga mužů JM
10.4. 17:00
AE114
Juliánov - Maloměřice
35 : 32
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
13.2. 10:30
AE070
Hustopeče - Maloměřice
26 : 28
10.10. 17:00
AE018
Telnice - Sokolnice
27 : 31
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 12:45
AM115
Kostelec n.H. - Rožnov
20 : 34
Český pohár mužů
17.12. 18:00
AN079
Zubří - Třeboň
36 : 27
17.11. 17:00
AN069
Litovel - Třeboň
21 : 27
28.9. 16:00
AN051
Šumperk - Brno
32 : 33
W.H.I.L.
9.4. 18:00
AP179
Zlín - Slavia
31 : 23
16.3. 18:00
AP129
Veselí n.M. - Bánovce n.B.
25 : 21
26.2. 18:00
AP138
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 23
5.2. 17:00
AP118
Zlín - Bratislava
30 : 9
15.1. 17:00
AP098
Veselí n.M. - Most
36 : 33
8.1. 18:00
AP090
Bánovce n.B. - Partizánske
32 : 32
13.11. 17:00
AP076
Poruba - Bratislava
23 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.