Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 15:00
AE121
Bohunice - H.Brod
31 : 27
5.12. 17:00
AE060
Juliánov - Zlín
26 : 34
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2.liga starších dorostenců M
12.12. 14:00
AI065
Hranice - Olomouc
50 : 21
1.liga mladších dorostenců M
26.2. 15:00
AK079
Brno - Karviná
20 : 40
12.12. 12:30
AK065
Hranice - Karviná
15 : 37
16.10. 15:00
AK019
Brno - N.Veselí
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
3.4. 16:00
AM104
Sokolnice - Rožnov
23 : 37
13.2. 08:30
AM068
Bystřice p.H. - STM Olomouc
21 : 24
2.10. 09:00
AM012
Velké Meziříčí - STM Olomouc
25 : 17
26.9. 16:00
AM003
Sokolnice - HK Ivančice
20 : 24
2.liga žen M
7.5. 15:00
AT124
Měnín - Bohunice
12 : 33
16.4. 15:00
AT111
Měnín - Kunovice
10 : 42
10.4. 11:45
AT105
Veselí B - Karviná
27 : 26
2.4. 15:00
AT098
Měnín - Olomouc
9 : 33
12.3. 17:00
AT090
Bohunice - Veselí B
25 : 29
2.10. 13:00
AT016
V. Meziříčí - Olomouc
26 : 30
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 10:00
AX105
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
13.11. 11:00
AX049
V. Meziříčí - Zlín
24 : 37
23.10. 15:00
AX036
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
2.10. 11:00
AX016
V. Meziříčí - Poruba
35 : 30
Jihomoravská liga mužů
1.5. 17:00
LA046
Bohunice B - V. Meziříčí B
30 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
3.4. 14:30
LF139
Sokolnice - Bohunice
23 : 41
Jihomoravská liga ml. žáků
3.4. 13:00
LH139
Sokolnice - Bohunice
5 : 17
3.4. 13:00
LH139
Sokolnice - Bohunice
7 : 8
Středomoravská liga muži
26.9. 10:30
OA019
Senice - SK Velká Bystřice B
22 : 16
Divize starších žaček
16.4. 13:00
OM012
Měnín - Kunovice
7 : 21
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
26.9. 09:00
OB010
Senice - V. Bystřice
23 : 6
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
26.9. 09:00
OF013
Senice na Hané - V. Bystřice
3 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.