Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 15:00
AE121
Bohunice - H.Brod
31 : 27
5.12. 17:00
AE060
Juliánov - Zlín
26 : 34
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2.liga starších dorostenců M
12.12. 14:00
AI065
Hranice - Olomouc
50 : 21
1.liga mladších dorostenců M
26.2. 15:00
AK079
Brno - Karviná
20 : 40
12.12. 12:30
AK065
Hranice - Karviná
15 : 37
16.10. 15:00
AK019
Brno - N.Veselí
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
3.4. 16:00
AM104
Sokolnice - Rožnov
23 : 37
13.2. 08:30
AM068
Bystřice p.H. - STM Olomouc
21 : 24
2.10. 09:00
AM012
Velké Meziříčí - STM Olomouc
25 : 17
26.9. 16:00
AM003
Sokolnice - HK Ivančice
20 : 24
2.liga žen M
7.5. 15:00
AT124
Měnín - Bohunice
12 : 33
16.4. 15:00
AT111
Měnín - Kunovice
10 : 42
10.4. 11:45
AT105
Veselí B - Karviná
27 : 26
2.4. 15:00
AT098
Měnín - Olomouc
9 : 33
12.3. 17:00
AT090
Bohunice - Veselí B
25 : 29
2.10. 13:00
AT016
V. Meziříčí - Olomouc
26 : 30
1.liga mladších dorostenek M
10.4. 10:00
AX105
Veselí n.M. - Karviná
35 : 21
12.3. 15:00
AX090
Bohunice - Veselí n.M.
25 : 18
13.11. 11:00
AX049
V. Meziříčí - Zlín
24 : 37
23.10. 15:00
AX036
Bohunice - Otrokovice
27 : 25
2.10. 11:00
AX016
V. Meziříčí - Poruba
35 : 30
Jihomoravská liga mužů
1.5. 17:00
LA046
Bohunice B - V. Meziříčí B
30 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
3.4. 14:30
LF139
Sokolnice - Bohunice
23 : 41
Jihomoravská liga ml. žáků
3.4. 13:00
LH139
Sokolnice - Bohunice
5 : 17
3.4. 13:00
LH139
Sokolnice - Bohunice
7 : 8
Středomoravská liga muži
26.9. 10:30
OA019
Senice - SK Velká Bystřice B
22 : 16
Divize starších žaček
16.4. 13:00
OM012
Měnín - Kunovice
7 : 21
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
26.9. 09:00
OB010
Senice - V. Bystřice
23 : 6
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
26.9. 09:00
OF013
Senice na Hané - V. Bystřice
3 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
HK KP Brno - Karviná A
12 : 24
video
online
Talent A - Olomouc
17 : 6
video
online
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
video
online
HK KP Brno - Talent A
7 : 13
video
online
Olomouc - Zruč n.S.
10 : 15
video
online
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
video
online
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
video
online
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
video
online
Č.Budějovice A - HK KP Brno
16 : 24
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
video
online
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
video
online
Karviná A - Olomouc
20 : 5
video
online
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
video
online
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.