Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga žen
26.2. 13:00
AR074
H.Brod - Olomouc j.
30 : 31
20.2. 13:00
AR068
Kobylisy - Slavia j.
24 : 27
21.11. 17:00
AR060
Č.Budějovice - H.Brod
27 : 27
6.11. 15:00
AR047
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 21
31.10. 14:00
AR040
Astra - Liberec
25 : 22
23.10. 17:00
AR034
Liberec - H.Brod
20 : 22
2.10. 15:00
AR014
SVŠ Plzeň A - Liberec
23 : 22
19.9. 16:30
AR009
HC Plzeň - Č.Budějovice
20 : 26
12.9. 14:00
AR001
Liberec - Zlín j.
12 : 29
2.liga žen Č
12.3. 12:30
AS086
Astra STD - Milevsko
24 : 16
31.10. 12:00
AS040
Astra STD - Písek B
29 : 28
1.liga starších dorostenek
14.5. 13:00
AU130
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
27 : 21
8.5. 13:30
AU123
HC Plzeň - Kobylisy
26 : 23
1.5. 13:00
AU120
Slavia - Poruba
29 : 20
17.4. 17:00
AU114
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 25
20.3. 11:30
AU092
Kobylisy - S.Vršovice
23 : 26
21.11. 15:00
AU060
Č.Budějovice - H.Brod
23 : 32
6.11. 13:00
AU047
SVŠ Plzeň - H.Brod
25 : 28
2.10. 13:00
AU014
SVŠ Plzeň - Písek
22 : 27
19.9. 18:00
AU009
HC Plzeň - Č.Budějovice
34 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
14.5. 16:45
AW130
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
1.5. 17:00
AW120
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
34 : 9
20.3. 13:00
AW092
Kobylisy - S.Vršovice
40 : 35
26.2. 11:00
AW074
H.Brod - J.Hradec
34 : 18
6.11. 16:45
AW047
SVŠ Plzeň - H.Brod
21 : 22
2.10. 11:15
AW014
SVŠ Plzeň - Písek
23 : 28
19.9. 15:15
AW009
HC Plzeň - Pardubice
39 : 21
Přebor Prahy žen
23.5. 18:45
BB072
Radlice - Mělník
27 : 16
16.5. 18:45
BB070
Turnov - Radlice
22 : 19
14.10. 18:15
BB032
Praha 4 - Kobylisy II C
11 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.