Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
30.4. 17:00
AB126
Košutka - Dvůr Králové
31 : 28
10.4. 16:30
AB111
N.Veselí - Litovel
25 : 24
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
19.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Chodov
28 : 27
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
27.11. 17:00
AB050
Košutka - Jičín "B"
24 : 25
24.10. 16:30
AB030
N.Veselí - Chodov
23 : 24
17.10. 13:00
AB020
Chodov - Ostrava
42 : 28
9.10. 17:00
AB017
Košutka - Chodov
34 : 27
2.liga mužů SVČ
12.2. 12:30
AD069
Náchod "B" - Most
24 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 14:30
AG111
N.Veselí - Dukla
28 : 29
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
11.12. 15:00
AG065
Náchod - Karviná
27 : 34
24.10. 14:30
AG030
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
17.4. 13:00
AJ115
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
21.11. 13:00
AJ043
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 15:00
AL126
TJ košutka - D.Králové
28 : 32
19.2. 15:00
AL075
D.Králové - Vršovice B
38 : 17
27.11. 15:00
AL050
TJ košutka - Úvaly
21 : 34
9.10. 15:00
AL017
TJ košutka - Vršovice B
24 : 28
Český pohár mužů
28.9. 15:30
AN064
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
1.liga žen
14.5. 15:00
AR130
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
8.5. 11:30
AR123
HC Plzeň - Kobylisy
28 : 21
1.5. 15:00
AR120
Slavia j. - Poruba B
33 : 26
17.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
17 : 23
20.3. 15:30
AR092
Kobylisy - Otrokovice
19 : 27
12.3. 14:30
AR086
Astra - HC Plzeň
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.