Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
30.4. 17:00
AB126
Košutka - Dvůr Králové
31 : 28
10.4. 16:30
AB111
N.Veselí - Litovel
25 : 24
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
19.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Chodov
28 : 27
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
27.11. 17:00
AB050
Košutka - Jičín "B"
24 : 25
24.10. 16:30
AB030
N.Veselí - Chodov
23 : 24
17.10. 13:00
AB020
Chodov - Ostrava
42 : 28
9.10. 17:00
AB017
Košutka - Chodov
34 : 27
2.liga mužů SVČ
12.2. 12:30
AD069
Náchod "B" - Most
24 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 14:30
AG111
N.Veselí - Dukla
28 : 29
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
11.12. 15:00
AG065
Náchod - Karviná
27 : 34
24.10. 14:30
AG030
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
17.4. 13:00
AJ115
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
21.11. 13:00
AJ043
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 15:00
AL126
TJ košutka - D.Králové
28 : 32
19.2. 15:00
AL075
D.Králové - Vršovice B
38 : 17
27.11. 15:00
AL050
TJ košutka - Úvaly
21 : 34
9.10. 15:00
AL017
TJ košutka - Vršovice B
24 : 28
Český pohár mužů
28.9. 15:30
AN064
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
1.liga žen
14.5. 15:00
AR130
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
8.5. 11:30
AR123
HC Plzeň - Kobylisy
28 : 21
1.5. 15:00
AR120
Slavia j. - Poruba B
33 : 26
17.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
17 : 23
20.3. 15:30
AR092
Kobylisy - Otrokovice
19 : 27
12.3. 14:30
AR086
Astra - HC Plzeň
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
video
online
Olomouc - Holešov
30 : 25
video
online
Napajedla - Polanka
0 : 10 k.
video
online
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
video
online
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
577 : 500
32
2
Olomouc
22
15
1
6
653 : 590
31
3
Zubří jun.
22
15
0
7
694 : 616
30
4
Napajedla
22
14
1
7
632 : 605
29
5
Vsetín
22
11
2
9
664 : 604
24
6
Polanka
22
11
1
10
620 : 563
23
7
Havířov
22
11
0
11
647 : 639
22
8
Holešov
22
11
0
11
630 : 623
22
9
Trnávka
22
6
3
13
572 : 614
15
10
Přerov "B"
22
6
1
15
576 : 673
13
11
L.Zubří
22
6
0
16
518 : 648
12
12
Paskov
22
5
1
16
526 : 634
11
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
156
Petr Zetík
TJ Holešov
144
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
36
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
64
David Mužík
Sokol HC Přerov B
54
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.