Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
30.4. 17:00
AB126
Košutka - Dvůr Králové
31 : 28
10.4. 16:30
AB111
N.Veselí - Litovel
25 : 24
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
19.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Chodov
28 : 27
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
27.11. 17:00
AB050
Košutka - Jičín "B"
24 : 25
24.10. 16:30
AB030
N.Veselí - Chodov
23 : 24
17.10. 13:00
AB020
Chodov - Ostrava
42 : 28
9.10. 17:00
AB017
Košutka - Chodov
34 : 27
2.liga mužů SVČ
12.2. 12:30
AD069
Náchod "B" - Most
24 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 14:30
AG111
N.Veselí - Dukla
28 : 29
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
11.12. 15:00
AG065
Náchod - Karviná
27 : 34
24.10. 14:30
AG030
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
17.4. 13:00
AJ115
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
21.11. 13:00
AJ043
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 15:00
AL126
TJ košutka - D.Králové
28 : 32
19.2. 15:00
AL075
D.Králové - Vršovice B
38 : 17
27.11. 15:00
AL050
TJ košutka - Úvaly
21 : 34
9.10. 15:00
AL017
TJ košutka - Vršovice B
24 : 28
Český pohár mužů
28.9. 15:30
AN064
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
1.liga žen
14.5. 15:00
AR130
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
8.5. 11:30
AR123
HC Plzeň - Kobylisy
28 : 21
1.5. 15:00
AR120
Slavia j. - Poruba B
33 : 26
17.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
17 : 23
20.3. 15:30
AR092
Kobylisy - Otrokovice
19 : 27
12.3. 14:30
AR086
Astra - HC Plzeň
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.