Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
David Smutek
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
12.6. 14:00
NA159
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
21.5. 15:00
NA134
Polanka B - Krmelín
27 : 31
21.5. 11:30
NA140
Klimkovice - Suchdol n/O
10 : 25
7.5. 11:30
NA125
Klimkovice - Veselá "A"
23 : 29
17.4. 14:30
NA111
Suchdol n/O - Veselá "B"
41 : 10
26.3. 00:00
NA170
Hlučín - Rožnov p/R
22 : 33
20.3. 10:30
NA179
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 21
28.10. 17:30
NA177
Nový Jičín - Veselá "A"
28 : 25
28.10. 13:00
NA085
Veselá "B" - Polanka B
21 : 21
26.9. 14:00
NA023
Suchdol n/O - Veselá "A"
19 : 19
25.9. 11:00
NA027
Rožnov p/R - Krmelín
29 : 28
19.9. 10:30
NA016
Třinec - Rožnov p/R
17 : 33
SML Starší žáci
21.5. 12:00
NC109
Polanka - F.-Místek A
14 : 26
8.5. 09:00
NC102
Zubří A - F.-Místek A
36 : 30
20.11. 08:30
NC056
Rožnov p/R - Vsetín
24 : 14
6.11. 16:50
NC039
Vsetín - F.-Místek A
19 : 37
30.10. 10:15
NC035
Kopřivnice A - Vsetín
37 : 25
2.10. 11:15
NC020
Ostrava A - Vsetín
33 : 27
18.9. 12:00
NC011
F.-Místek A - Vsetín
36 : 15
SML Mladší žáci
21.5. 10:45
ND109
Polanka - F.-Místek A
17 : 24
8.5. 08:00
ND102
Zubří A - F.-Místek A
17 : 23
20.11. 09:30
ND056
TJ Rožnov p/R - Vsetín
10 : 4
6.11. 15:30
ND039
Vsetín - F.-Místek A
10 : 15
30.10. 09:00
ND035
Kopřivnice A - Vsetín
12 : 13
2.10. 10:15
ND020
Ostrava A - Vsetín
27 : 4
18.9. 10:50
ND011
F.-Místek A - Vsetín
17 : 6
Oblast starší žáci
8.5. 11:30
NE067
Zubří B - Sokol Krmelín
52 : 22
7.5. 10:10
NE069
Sokol Klimkovice - Karviná B
25 : 39
2.10. 09:00
NE025
Ostrava B - KH Orel Paskov
30 : 14
18.9. 08:30
NE014
F.-Místek B - KH Orel Paskov
39 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Chodov
23 : 27
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
video
online
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
video
online
Kostelec n.H. - Košutka
34 : 36
video
online
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
video
online
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Šumperk
22
13
2
7
626 : 620
28
2
Karviná jun.
22
12
3
7
599 : 553
27
3
Bystřice p.H.
22
12
2
8
710 : 664
26
4
Náchod
22
12
1
9
561 : 575
25
5
Jičín "B"
22
12
0
10
589 : 598
24
6
Litovel
22
11
2
9
594 : 564
24
7
Košutka
22
12
0
10
618 : 623
24
8
Chodov
22
10
2
10
632 : 612
22
9
Dvůr Králové
22
10
0
12
582 : 594
20
10
N.Veselí
22
8
1
13
618 : 633
17
11
Kostelec n.H.
22
7
0
15
613 : 665
14
12
Ostrava
22
5
3
14
579 : 620
13
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
199
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem
171
Martin Vobořil
TJ Šumperk
148
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
38
Štěpán Vladyka
TJ JM Chodov
30
Martin Hajčman
Sokol Nové Veselí
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Přemysl Nimmerrichter
TJ Šumperk
48
Adam Hanus
TJ JM Chodov
46
Martin Vobořil
TJ Šumperk
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.