Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
David Smutek
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
12.6. 14:00
NA159
Veselá "A" - Třinec
50 : 16
21.5. 15:00
NA134
Polanka B - Krmelín
27 : 31
21.5. 11:30
NA140
Klimkovice - Suchdol n/O
10 : 25
7.5. 11:30
NA125
Klimkovice - Veselá "A"
23 : 29
17.4. 14:30
NA111
Suchdol n/O - Veselá "B"
41 : 10
26.3. 00:00
NA170
Hlučín - Rožnov p/R
22 : 33
20.3. 10:30
NA179
Krmelín - Suchdol n/O
19 : 21
28.10. 17:30
NA177
Nový Jičín - Veselá "A"
28 : 25
28.10. 13:00
NA085
Veselá "B" - Polanka B
21 : 21
26.9. 14:00
NA023
Suchdol n/O - Veselá "A"
19 : 19
25.9. 11:00
NA027
Rožnov p/R - Krmelín
29 : 28
19.9. 10:30
NA016
Třinec - Rožnov p/R
17 : 33
SML Starší žáci
21.5. 12:00
NC109
Polanka - F.-Místek A
14 : 26
8.5. 09:00
NC102
Zubří A - F.-Místek A
36 : 30
20.11. 08:30
NC056
Rožnov p/R - Vsetín
24 : 14
6.11. 16:50
NC039
Vsetín - F.-Místek A
19 : 37
30.10. 10:15
NC035
Kopřivnice A - Vsetín
37 : 25
2.10. 11:15
NC020
Ostrava A - Vsetín
33 : 27
18.9. 12:00
NC011
F.-Místek A - Vsetín
36 : 15
SML Mladší žáci
21.5. 10:45
ND109
Polanka - F.-Místek A
17 : 24
8.5. 08:00
ND102
Zubří A - F.-Místek A
17 : 23
20.11. 09:30
ND056
TJ Rožnov p/R - Vsetín
10 : 4
6.11. 15:30
ND039
Vsetín - F.-Místek A
10 : 15
30.10. 09:00
ND035
Kopřivnice A - Vsetín
12 : 13
2.10. 10:15
ND020
Ostrava A - Vsetín
27 : 4
18.9. 10:50
ND011
F.-Místek A - Vsetín
17 : 6
Oblast starší žáci
8.5. 11:30
NE067
Zubří B - Sokol Krmelín
52 : 22
7.5. 10:10
NE069
Sokol Klimkovice - Karviná B
25 : 39
2.10. 09:00
NE025
Ostrava B - KH Orel Paskov
30 : 14
18.9. 08:30
NE014
F.-Místek B - KH Orel Paskov
39 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.