Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 15:00
AH119
L.Vršovice - Chodov
31 : 31
3.4. 12:00
AH105
TJ Kutná Hora - HC Plzeň
20 : 25
20.3. 15:00
AH093
L.Vršovice - Ml.Boleslav
27 : 23
9.10. 15:00
AH018
Lovosice - Chrudim
30 : 15
26.9. 12:00
AH002
TJ Kutná Hora - Louny
20 : 44
1.liga mladších dorostenců Č
20.3. 10:30
AJ092
Kobylisy - Jičín
23 : 28
9.10. 13:00
AJ018
Lovosice - Strakonice
27 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
9.4. 11:00
AL112
Ústí n.L. - Jablonec
22 : 22
Žákovská liga starších žáků
16.4. 14:00
AO186
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
16.4. 11:30
AO184
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
16.4. 10:30
AO183
Talent A - Lovosice A
19 : 16
16.4. 08:00
AO181
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
2.liga žen Č
3.10. 17:00
AS013
Kobylisy B - Tachov STD
34 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
1.5. 11:30
AW118
Kobylisy - J.Hradec
39 : 20
12.3. 10:30
AW086
Háje - HC Plzeň
17 : 20
31.10. 10:30
AW040
Háje - Písek
12 : 27
Přebor Prahy žen
12.6. 17:00
BB082
Turnov - Háje
18 : 19
6.5. 19:45
BB059
Turnov - Praha 4
27 : 11
15.4. 18:15
BB048
Turnov - Kobylisy II C
31 : 29
5.11. 19:45
BB017
Turnov - Střešovice
17 : 20
15.10. 18:15
BB035
Turnov - Mělník
33 : 13
Společná regionální liga
17.4. 17:00
CR033
L.Vršovice A - Zruč n.S.
27 : 18
Oblastní přebor - muži
21.5. 18:00
IA023
Ž. Brod - D.Králové B
19 : 27
Severočeská liga muži
14.5. 10:30
MU-025
Česká Lípa - Varnsdorf
22 : 13
9.4. 09:00
MU-021
Chemička "B" - Liberec
19 : 22
Severočeská liga stž
10.10. 14:15
SH5208
Lovosice B - Louny
9 : 15
10.10. 13:30
SH5207
Liberec - Tygři UL
16 : 10
10.10. 12:45
SH5206
Jablonec - Lovosice B
18 : 11
10.10. 11:15
SH5204
Liberec - Lovosice B
23 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Most - S.Vršovice
22 : 35
video
online
Dukla jun. - Louny
34 : 30
video
online
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
video
online
Chomutov - 1.HC Pardubice
29 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
video
online
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Louny
22
19
1
2
690 : 504
39
2
Dukla jun.
22
14
3
5
674 : 543
31
3
Kolín
22
15
0
7
582 : 520
30
4
Ústí n.L.
22
14
1
7
622 : 557
29
5
Jablonec
22
11
2
9
531 : 517
24
6
1.HC Pardubice
22
10
2
10
604 : 568
22
7
Chomutov
22
11
0
11
546 : 571
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
533 : 556
21
9
TJ Sokol Bělá
22
8
1
13
491 : 597
17
10
Ml. Boleslav
22
6
2
14
557 : 590
14
11
Most
22
4
1
17
470 : 648
9
12
Náchod "B"
22
3
0
19
475 : 604
6
Tabulka střelců
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
150
Petr Vaněk
HK Chomutov
121
Petr Faltejsek
1.HC Pardubice
120
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
43
Vojtěch Srba
TJ Chemička Ústí n.L:
40
Jindřich Bada
HK Chomutov
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Jiřík
HK Chomutov
54
Michal Pokorný
HC Kolín
48
Michal Nováček
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.